Adres

Eski Sanayi ANTALYA

Telefon

0 532 225 7969

E-mail

dizayncit@dizayncit.com

Bahçe Teli

Bahçe Teli Nedir

Belirli kalınlıklarda üretilen galvaniz tellerin, makinalar ile işlendikten sonra getirildiği hale biz bahçe teli diyoruz. Halk arasında örgü tel, kafes tel de dendiği oluyor. Bahçe teli ençok tarla ve arsa sınır belirlemede kullanılıyor. Yükseklik standartı yoktur. 20 şer metrelik toplar halinde üretilir.

Bahçe telleri fiyatı belirlenirken, tellerin göz arası ve tel kalınlığı baz alınır. Fiyatlar tellerin göz arası ve tel kalınlığına göre değişir. Bahçe Teli, 2mm, 2.2mm, 2.5mm, 2.7mm ve 3mm olrak üretilir.

Bahçe Teli Üretimi

Bahçe tellerinin göz arası ise 3cm, 4cm, 5cm, 6cm, 7cm, ve 8cm dir. Bahçe teli direkleri 40 lık köşebentten veya 48 lik borudan yapılır. İsteğe göre 60 lık borudan da yapılabilir. Direk araları standart 3 metre olarak uygulanır. Bahçe teli direği olarak beton direk de kullanılır. Firmamız aşırı kırıldığı ve tamiri mümkün olmadığı için beton direkli bahçe çiti uygulaması yapmamaktadır.

Bahçe çitleri için aynı zamanda eğri boyun direk hazırlanır. 22 derece açı ile kesilip ters kaynatılan direkler, üstlere dikenli tel veya jiletli tel bağlamak için kullanılır. İstenirse eğri boyun değil, düz çit de yapılabilir.