Adres

Eski Sanayi ANTALYA

Telefon

0 532 225 7969

E-mail

dizayncit@dizayncit.com

Uzman Kadro

Lorem ipsum dolor sit amet elit. Phasus nec pretim ornare velit non

Kaliteli Malzeme

Lorem ipsum dolor sit amet elit. Phasus nec pretim ornare velit non

7/24 Destek

Lorem ipsum dolor sit amet elit. Phasus nec pretim ornare velit non

Ferforje
18 YILLIK TECRÜBE

Antalya Çit Firmaları içinde kendini ispatlamış kadrosu ve iş teslim etme başarısı ile DİZAYN ÇİT hizmet hayatına Eski Sanayi Sitesinde ki yerinde devam etmektedir.

Uzman çit montaj kadrosu, kaliteli çit malzemesi ve uygun çit fiyatları ile, sektörün tepelerine doğru çıkma amacındayız.

Panel çit, bahçe teli, çim çit, jiletli tel, halı saha, demir doğrama, ferforje işlerinde her zaman müşterimizin yanında olmuş her zaman çözüm odaklı çalışmışızdır.
Çözüm önerileri ve ücretsiz keşif için bizi arayınız.

Dizayn Çit

HİZMETLERİMİZ

Bazı Sorulara Cevaplar

Panel Çitler, orjinal olarak; beton zemin üzerine 2.5 metre ara ile çelik dübel çakılarak sabitlenen direklere, panel çit tellerinin klipsler vasıtası ile takılmasıdır. Toprak zemine direklerin dibine çukur kazılarak da panel çit montajı yapılabilir.
Bahçe Telleri, genel kullanım olarak tarla sınır çiti ve arsa sınır çiti olarak kullanılır. Köşebent direklerin balyoz ile toprağa çakılması ve boru direklerin dibine çukur kazılıp beton dökülerek montajı yapılır.
Çim Çitler, mevcutta bulunan çit ve korkulukların üzerine direkt uygulandığı gibi, boş yerlerede konstrüksiyon yapılarak uygulanır. Çim çitler gerdirilerek bağlanır.
Jiletli Teller, mevcutta bulunan panel çit veya benzeri bir korkuluğun üzerine teller ile bağlanılır. Helezon jiletli teller de V diye tabir ettiğimiz demir aparat yapılarak bağlanır.
Halı sahalar, müşterinin belirlediği ölçülerde yapılan konstrüksiyona halı saha tellerinin gerdirilip bağlanması ile uygulaması yapılır.
Demir Doğrama, kapı, korkuluk, çatı, ferforje demir ile ilgili tüm işlerin ve müşteri tarafından beğenilen modellerin birbirine kaynatılarak yapılan demir işleridir.
Ferforjeler, bitmeyecek bir sektördür. Pencere korkuluğu, balkon korkuluğu, duvar korkuluğu, ferforje kapılar ferforje ürünleridir.
Lazer Kesimler, gelişen teknolojik ürünlerdendir. Lazer kesim kapılar, lazer kesim korkuluklar, lazer kesim klima gizleme işleri bu yeni teknolojinin ürünleridir.
Çatılar, her yerde ihtiyaç duyduğumuz yapılardır. Bina çatısı, dubleks çatısı, teras çatısı, oto garaj çatısı, fabrika çatısı, sundurma gibi yerlere çatı yapılabilir.
Köpek Kafesleri, dostlarımız için yuvadır. Bahçenize, terasınıza veya uygun her yere panel çit telinden köpek kafesleri yapılabilir.
Panel Çit
Demir Doğrama
Bahçe Teli
Çim Çit
Ferforje
Halı Saha
Çatı
Kapı

Teslim Edilen Panel Çit Uygulaması

Recep bey için yaptığımız panel çit uygulaması bitti ve teslim edildi.

Devam eden Bahçe Teli Uygulaması

Buse Hanım için yaptığımız bahçe teli uygulaması devam ediyor...

Teslim edilen Çim Çit Uygulaması

Mesut bey için yaptığımız çim çit uygulaması bitti ve teslim edildi.