Adres

Eski Sanayi ANTALYA

Telefon

0 532 225 7969

E-mail

dizayncit@dizayncit.com

Jiletli Tel

Jiletli Tel Nedir

İnce tellerden oluşur. Paslanmaz, boyasında dökülme ve soyulma olmaz. Son derece keskin yapıdadır. Kar, yağmur, fırtına gibi faktörlerden etkilenmez. Güneş ısınlarından etkilenmez. Yüksek dayanıklı ve sağlam malzemelerden oluşur. Bünyesinde barındırdığı teller sayesinde göz kokutur ve deneme iç güdüsünü bile yok eder. Uzun ömürlüdür. Taşınacaksa çıkarılıp sökülebilir. Çok basit bir şekilde kurulumu yapılır.

Sık sık kullanılan ve tercih edilen jiletli teller yasak değildir. Kullanımı herhangi bir sorun teşkil etmez. Yasak olduğuna dair bir kanun maddesi bulunmamaktadır. Yani kullanımı yasaktır demek yanlış bir tabir olacaktır. Günümüzde en çok ise askeri alanda kullanılmasına karşın villa ve site gibi alanlarda da kullanılır.

Jiletli Tel Çeşitleri

45 cm, 60 cm ve 90 cm yüksekliği bulunan yerlere montajı yapılan helezon jiletli tel, 0,5 mm incelikteki jilet saca ve keskin uçlara sahiptir. Hammaddesi ise galvaniz, 430 kalite paslanmaz ve 304 kalite paslanmaz olmak üzere 3 çeşit yapım şekli vardır. Yay şeklinde olan ve içeri – dışarı biçimde açılan boru biçimde daha fazla alan kaplayarak güvenliği maksimum seviyeye çıkarır.

Helezon jiletli telin görüntüsüne göre düz hat jiletli tel daha basık ve esnek olsa bile görev açısından ikisi de aynı işlemi görür. İkisi arasında görüntü farklılığından başka bir farklılık neredeyse yoktur. Helezon jiletli tel ile aynıdır.