panel-cit

PANEL ÇİT TEL

Antalya nın en seçkin firmalarından olan Dizayn Çit, kuruluşundan bu güne, imalat ve montaj sektöründe hizmet vermiştir. Hizmet kalemlerimizin içinde bulunan Panel Çit, firmamız tarafından uygulanan ürünlerin başında gelmektedir. Panel Çit Telini Antalya nın hemen hemen her köşesinde görebiliriz.

Dizayn Çit Tel Sistemleri Panel Çit uygulamasını sorunsuz ve hızlı şekilde yapabilen firmalardan bir tanesidir. Hatta Antalya da Panel Çit Montajı iki ekip kuran tek firmadır diyebiliriz. Firmamız Panel Çit Uygulaması konusunda iddialıdır. Düzgün ve sağlam montaj prensibimizdir.

Panel Çit yatay ve dikey tellerin birbine punta kaynak ile puntalanması sonucu oluşan bir çit sistemidir. Yatay tellerin arası 15-20cm, dikey tellerin arası ise 5-6cm arasında değişmektedir. Tel kalınlıkları 4mm, 4,3mm ve 4.5mm ebatlarındadır. Yüksekliklerine göre çift tellerden oluşan bombelere sahiptirler.

Panel Çit direkleri 50x50x1.5mm profillerden oluşmaktadır. Renkleri standart olarak yosun yeşili rengidir. Direklerin üzerind eplastik kapak mevcuttur. Klipsler metal klipstir ve akıllı vida ile montajı yapılır. Panel Çit de-monte bir çit sitemidir, istenildiğinde sökülüp başka yere montajı yapılabilir.